Baltic International Bank atbalsts latviešu literatūras attīstībai

Latviešu literatūras attīstība ir viens no Baltic International Bank (BIB) ilggadējiem sabiedrības atbalsta virzieniem. Esam gandarīti, ka Baltic International Bank atbalstīto grāmatu klāstā ir daudz Latvijas literatūrā un kultūrvēsturē būtisku izdevumu.

Balstoties uz pārliecību, ka savas valsts kultūras un vēstures pārzināšana ir katras tautas nacionālās identitātes pamatā, Baltic International Bank finansiāli atbalsta nacionālas nozīmes grāmatu izdošanu un literatūras projektu īstenošanu (piemēram, izstāžu organizēšanu, Latvijas Literatūras gada balvas (LaLiGaBa) pasniegšanu).

Uz finansējuma saņemšanu var pretendēt individuāli autori un rakstnieki, kuru portfolio jau ir vismaz viena izdota grāmata, kā arī grāmatu izdevniecības un citas valsts vai privātā sektora organizācijas, kas īsteno nacionālas nozīmes literatūras projektus.​

Katrs iesniegtais projekts tiek izvērtēts individuāli, piedaloties Baltic International Bank pārstāvjiem un literatūras mecenātam – Baltic International Bank īpašniekam Valērijam Belokoņam. Atbilde par finansējuma piešķiršanu tiek sniegta mēneša laikā.

Par iespēju saņemt atbalstu, aicinām sazināties, rakstot uz epastu [email protected].