Pieteikšanās Jauno rakstnieku konkursam noslēgusies ar 122 pieteikumiem

Lasīšanas veicināšanas projekta “Bibliotēka” izsludinātā Jauno rakstnieku konkursa pieteikšanās noslēgusies ar negaidīti lielu dalībnieku skaitu – 122 pieteikumiem. Esam patiesi gandarīti par šādu iznākumu un lepojamies, ka mūsu vidū ir tik daudz rakstīt gribošu talantu.

Pēc svētkiem ar visiem konkursa dalībniekiem sazināsimies personīgi – e-pasta formā un/vai telefoniski, lai sniegtu detalizētāku informāciju par turpmākajiem soļiem. Būtiskākais solis paliek nemainīgs – līdz 31. augusta plkst. 23:59 uz e-pastu [email protected] gaidām iesūtītus romānu manuskriptus.

Lai radošs rakstīšanas laiks!

 

Par projekta “Bibliotēka” Jauno rakstnieku konkursu

“Bibliotēka” jauno rakstnieku konkurss radīts ar mērķi veicināt jauno latviešu prozas rakstnieku izaugsmi. Uzvarētāja darbs saņems 3000 EUR lielu finansiālu atbalstu no ilggadējā latviešu literatūras mecenāta “Baltic International Bank” romāna izdošanai, apmaksātu publicitāti projekta “Bibliotēka” ietvaros, kā arī iespēju vienu kalendāro mēnesi pavadīt Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā (SRTM) Ventspilī.

Lai piedalītos, jaunajiem rakstniekiem bija jāpiesaka sava dalība konkursā līdz 2021. gada 1. aprīlim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma formu. Savukārt darbus iespējams iesniegt tuvākā pus gada laikā – līdz 31. augustam.

Ar citiem konkursa noteikumiem sīkāk iespējams iepazīties konkursa nolikumā.

Jauno rakstnieku konkursa sadarbības partneri: Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Literatūras gada balva (LALIGABA), Ventspils Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja, izdevniecība “Dienas Grāmata”.